ניתוח אף ברחובות – סניף רחובות(הייעוץ באשדוד)

ניתוח אף ברחובות – ע”י המומחה דר צרפתי

דוקטור צרפתי פתח קליניקה לייעוץ באשדוד אשר באה לשרת את כל תושבי הדרום. במקום שתגיעו לפגישת ייעוץ בתל אביב “הרחוקה” ד”ר צרפתי בא אליכם. כל המעוניינים לבצע ניתוח אף ברחובות והסביבה,באזור הדרום מערד, באר שבע, נתיבות, אופקים, שדרות, אשקלון,גדרה,נס ציונה ואשדוד מוזמנים לתאם מראש פגישת ייעוץ בטלפונים הבאים:

072-3341522 או 072-3922270

בניין K-TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 3 חדר 310 אשדוד

ד”ר צרפתי מקבל פעם בשבוע בלבד ביום שלישי משעה 11:30 ועד 19:30.

פגישת ייעוץ ללא תשלום

ניתוח האף יבוצע במרכז המודרני לניתוחי אף קוסמטיים ורפואיים ברמת אביב, תל אביב.

אם גם אתם חולמים לשנות אספקט כלשהו במראה שלכם, בין אם מדובר על ניתוח אף או על כל ניתוח פלסטי אחר, זאת ההזדמנות שלכם: ד”ר שלמה צרפתי, רופא מומחה, מנתח אף פלסטי, רופא בעל-שם עולמי וניסיון של שנים רבות ואלפי פציינטים, פותח מרפאה חדשה באשדוד הקרובה אליכם, אשר תסייע לכם להתייעץ לגבי ניתוחים, וביניהם ייעוץ לגבי ניתוח אף ברחובות. יותר לא צריך לנסוע ולהרחיק לאזורים מסוימים אשר בהם נמצאת מרפאה פלסטית טובה, מוכרת ומוצלחת, משום שכעת יש לכם אחת כזאת ליד הבית

ד”ר שלמה צרפתי – אמינות, אדיבות ויעילות לצד תוצאות מעולות

ד”ר שלמה צרפתי הוא מנתח פלסטי בעל ניסיון עצום של מעל ל-30 שנים. ד”ר שלמה צרפתי הוא מומחה בינלאומי למחלות אף אוזן גרון ולניתוחים פלסטיים וקוסמטיים של האף. בין היתר מתמחה בתחומים של ניתוח אנדוסקופי בסינוסים, מטפל מומחה בבעיות אשר נגרמות מנחירות או גורמות להן, כולל תסמונת דום נשימה בשינה. כשאתם נכנסים למרפאה של ד”ר צרפתי, אתם מיד מרגישים בבית. השירות והיחס האדיב והחמים הוא דבר חשוב ביותר כשמדובר על קבלת טיפולים רפואיים. חוויה של יחס לא טוב בעת טיפול רפואי יכולה להיות חוויה מאוד לא נעימה, ולכן במרפאות של ד”ר צרפתי מקפידים מאוד על כך שכל פציינט ירגיש בנוח בכל שלב שהוא בטיפול.

ניתוח אף – על מה מדובר כאן?

לפני שאתם רצים לייעוץ לגבי ניתוח אף ברחובות, אנחנו רוצים לספר לכם מעט על ניתוחי אף. ניתוחי אף יכולים להתבצע ממספר סיבות, אך שתי הסיבות העיקריות והנפוצות ביותר הן בעיה רפואית או רצון לשנות את המראה והצורה של האף. ישנם רופאים פלסטיים רבים אשר מתמחים אך ורק בסוג השני של הטיפולים, ולא יוכלו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר בשבילכם, במקרה ותצטרכו לעבור ניתוח אף בשל בעיה רפואית. כשאתם בידיו של ד”ר שלמה צרפתי, אתם יכולים להיות בטוחים שגם אם הגעתם אליו אם בעיה רפואית, ולא עם רצון לשיפור אסתטי, הבעיה שלכם תיפתר בצורה הטובה ביותר האפשרית. גם אם רצונכם הוא בשינוי אסתטי, אתם יכולים להרגיש בטוחים אצל ד”ר צרפתי.

בואו להתרשם מן המרפאה שלנו

מאחר והאפשרות לקבל ייעוץ לגבי ניתוח אף ברחובות היא אפשרות חדשה ומסקרנת, אשר פותחת לכם אפשרויות חדשות, אנו מציעים לכם להגיע ולהתרשם מהמרפאה הנעימה, לקבל ייעוץ מהצוות האדיב והמסור שלנו, ולצפות בציוד המתקדם והחדיש שלנו.

הקליניקה נמצאת באשדוד, שדרות ירושלים 18,קומה 3, חדר 310