ניתוח אף בבאר שבע – סניף באר שבע(הייעוץ באשדוד)

ניתוח אף בבאר שבע, הרפואה הפלסטית כובשת את הדרום

דוקטור צרפתי פתח קליניקה לייעוץ באשדוד אשר באה לשרת את כל תושבי הדרום. במקום שתגיעו לפגישת ייעוץ בתל אביב “הרחוקה” ד”ר צרפתי בא אליכם. כל המעוניינים לבצע ניתוח אף בבאר שבע והסביבה,באזור הדרום מערד, נתיבות, אופקים, שדרות, אשקלון, אשדוד גדרה,נס ציונה ורחובות מוזמנים לתאם מראש פגישת ייעוץ בטלפונים הבאים:

072-3341522 או 072-3922270

בניין K-TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 3 חדר 310 אשדוד

ד”ר צרפתי מקבל פעם בשבוע בלבד ביום שלישי משעה 11:30 ועד 19:30.

פגישת ייעוץ ללא תשלום

ניתוח האף יבוצע במרכז המודרני לניתוחי אף קוסמטיים ורפואיים ברמת אביב, תל אביב.

כאשר מדברים על ניתוחי אף, כולם מיד חושבים על הניתוחים שנעשים למטרות אסתטיות: הקטנת האף, עיצוב האף, וכדומה. כמובן שזהו חלק חשוב משגרת חייו של המנתח הפלסטי, אך מה שרבים אינם יודעים זה שלעתים ניתוח אף יכול להתבצע כניתוח שמטרתו לפתור מחלה או סימפטום קשה, ולהקל על חיי הפציינט. ישנן מחלות רבות, אשר עליהן נפרט בהמשך, אשר עשויות לגרום לאדם לעבור ניתוח אף. כעת, אנחנו מאפשרים לכם לעבור את הטיפולים והניתוחים קרוב לבית, יש לכם את האפשרות לבחור במרפאה מוצלחת, בטוחה, נעימה ומנוסה, ולקבל ייעוץ מקצועי לגבי.

ד”ר שלמה צרפתי – מומחה בעל שם בינלאומי

ד”ר שלמה צרפתי הוא רופא עם ותק וניסיון של יותר משלושים שנה ואלפי פציינטים מרוצים. ד”ר שלמה צרפתי, בנוסף להיותו מנתח פלסטי ומומחה בניתוחים לטיפול אסתטיים בפנים, הוא גם רופא מומחה אף אוזן גרון עם התמחות במחלות אף ובניתוחי אף. מאחר וד”ר שלמה צרפתי מחזיק בשתי המיומנויות החשובות הללו, המשלימות זו את זו, הוא מסוגל לבצע ניתוחים ופרוצדורות שונות משני התחומים בצורה הטובה, המדויקת, היעילה והאסתטית ביותר שאפשר לחשוב עליה. ד”ר צרפתי פתח מרפאה באשדוד במיוחד עבור תושבי באר שבע והסביבה. מה שמאפשר לכם לקבל ייעוץ לגבי ניתוח אף בבאר שבע, קרוב יותר לבית, ועדיין ליהנות מאיכות מקצועית של המרפאה של ד”ר שלמה צרפתי.

איך אדע אם אני צריך ניתוח אף?

ניתוח אף אסתטי הוא ניתוח אף אשר הפציינט רוצה לעבור מרצונו החופשי, על מנת לשפר את מראה הפנים שלו. לעומת זאת, כפי שהזכרנו מקודם, ישנם ניתוחים אף רבים אשר מתבצעים בגלל בעיות שונות אשר מהוות מטרד ומפריעות לפציינטים לנהל את חייהם באופן רגיל. למשל, אנשים הסובלים מקשיי נשימה בגלל עיוות קוסמטי של סחוסי קצה. מקרה כזה של קושי נשימה ייתכן ויצריך טיפול כירורגי מידיו של מנתח אף אוזן גרון מומחה. גם כאשר מדובר על קשיי נשימה הנגרמים על ידי סטייה של מחיצת האף, מומלץ מאוד להיוועץ ברופא אף אוזן גרון מומחה.

טיפולים אסתטיים אשר מובילים לבעיות רפואיות

בחלק מהמקרים טיפולים אסתטיים יכולים לשנות את מבנה האף וליצור בו בעיות רפואיות, אך כאשר אתם באים לייעוץ לגבי ניתוח אף בבאר שבע במרפאה של ד”ר צרפתי באשדוד, אתם יכולים להרגיש בטוחים יותר, משום שמדובר ברופא מנתח פלסטי שהוא גם רופא מומחה אף-אוזן-גרון.

הקליניקה נמצאת באשדוד, שדרות ירושלים 18,קומה 3, חדר 310