ניתוח אף באשקלון – סניף אשקלון(הייעוץ באשדוד)

בואו לייעוץ – ניתוח אף באשקלון אצל ד”ר שלמה צרפתי

דוקטור צרפתי פתח קליניקה לייעוץ באשדוד אשר באה לשרת את כל תושבי הדרום. במקום שתגיעו לפגישת ייעוץ בתל אביב “הרחוקה” ד”ר צרפתי בא אליכם. כל המעוניינים לבצע ניתוח אף באשקלון והסביבה,באזור הדרום מערד, באר שבע, נתיבות, אופקים, שדרות, אשדוד,גדרה,נס ציונה ורחובות מוזמנים לתאם מראש פגישת ייעוץ בטלפונים הבאים:

072-3341522 או 072-3922270

בניין K-TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 3 חדר 310 אשדוד

ד”ר צרפתי מקבל פעם בשבוע בלבד ביום שלישי משעה 11:30 ועד 19:30.

פגישת ייעוץ ללא תשלום

ניתוח האף יבוצע במרכז המודרני לניתוחי אף קוסמטיים ורפואיים ברמת אביב, תל אביב.

אמרה ישנה גורסת כי חלומות קיימים בשביל שיגשימו אותם. רבים מאתנו חולמים במשך שנים ארוכות לשנות את המראה החיצוני שלנו. כשמדובר בהיבטים בגוף שלנו שאפשר לשפר בעזרת ספורט, תזונה נכונה, או אמצעי טיפוח כלשהם, הבעיה איננה רצינית. אך מה קורה כאשר אנחנו רוצים לשנות היבט בחיינו אשר איננו יכולים לשנות באופן פשוט? מה קורה כשאנחנו רוצים מאוד להקטין ולעצב את האף שלנו? מה קורה אם חשקה נפשנו בהצמדת אוזניים או בשינוי מסוים בפנים שלנו, שאיננו יכולים להשיג בעזרת קרמים או תכשירי טיפוח אחרים?

הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת בשירות הרפואה הפלסטית

כאן מתגייסת הטכנולוגיה המודרנית והרפואה החדשנית לעזרתכם: הרפואה הפלסטית איננה נשארת מאחור בכל הנוגע להתפתחויות טכנולוגיות, וכיום ניתן לעמוד ברוב הדרישות של הפציינטים. הטכנולוגיה המודרנית אפשרה לתהליכים הללו להיות פשוטים יותר, כואבים פחות, מוצלחים יותר ונגישים יותר מבחינה כספית וגיאוגרפית. לדוגמא, כעת ניתן להגיע לייעוץ לגבי ניתוח אף באשקלון אצל ד”ר שלמה צרפתי, מומחה בעל שם בינלאומי למחלות אף ולניתוחים קוסמטיים שונים של הפנים.

ניתוח אף זה לא רק אסתטיקה

ישנם אנשים רבים אשר סובלים ממחלות שונות אשר ניתנות לפתרון על ידי ניתוח אף. גם לאנשים הללו אנו מציעים להגיע ולהתרשם מהאפשרות להגיע לייעוץ לגבי ניתוח אף באשקלון, קרוב למקום המגורים שלכם. בין אם מדובר בסטייה במחיצת האף, בעיוות קוסמטי של סחוסי קצה, בקשיי נשימה מסוגים שונים, או בסינוסיטיס כרונית – אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי במרפאה של ד”ר שלמה צרפתי אתם תקבלו את הטיפול הטוב ביותר. ד”ר צרפתי איננו רק רופא פלסטי המתמחה בטיפולים אסתטיים, אלא רופא אף אוזן גרון עם התמחויות שונות – מהארץ ומהעולם – בתחומים הקשורות למחלות האף השונות, ובטיפולים הכירורגיים המטפלים בהן. רק רופאים המתמחים ברפואת אף אוזן גרון מכירים את המבנה הפנימי המורכב של האף, ויכולים לדעת כיצד לטפל בבעיות הללו בצורה הטובה ביותר.

ביצוע ניתוח פלסטי אסתטי אצל הטובים ביותר

כשאתם מגיעים לייעוץ לגבי ניתוח אף באשקלון, במרפאה של ד”ר צרפתי, אתם יודעים שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר. מכיוון שד”ר צרפתי הוא רופא אף אוזן גרון, המתמחה באנטומיה של האף ובמחלות השונות, הוא יוכל לתת לכם חוות דעת מקצועית, שקולה ורצינית גם בנוגע לניתוחי אף למטרות אסתטיות. אנו מזמינים אתכם לבוא למרפאה, ולקבל ייעוץ מהצוות האדיב, והמיומן שלנו. מצפים לראותכם!
הקליניקה נמצאת באשדוד, שדרות ירושלים 18,קומה 3, חדר 310