ניתוח אף באשדוד – סניף אשדוד

ניתוח אף באשדוד – לקבל את הכי טוב וליד הבית

דוקטור צרפתי פתח קליניקה לייעוץ באשדוד אשר באה לשרת את כל תושבי הדרום. במקום שתגיעו לפגישת ייעוץ בתל אביב “הרחוקה” ד”ר צרפתי בא אליכם. כל המעוניינים לבצע ניתוח אף באשדוד והסביבה,באזור הדרום מערד, באר שבע, נתיבות, אופקים, שדרות, אשקלון,גדרה,נס ציונה ורחובות מוזמנים לתאם מראש פגישת ייעוץ בטלפונים הבאים:

072-3341522 או 072-3922270

בניין K-TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 3 חדר 310 אשדוד

ד”ר צרפתי מקבל פעם בשבוע בלבד ביום שלישי משעה 11:30 ועד 19:30.

פגישת ייעוץ ללא תשלום

ניתוח האף יבוצע במרכז המודרני לניתוחי אף קוסמטיים ורפואיים ברמת אביב, תל אביב.

הישגי הרפואה באים לידי ביטוי גם ברפואה הפלסטית

אי אפשר להתעלם מכך שהתפתחותה של הטכנולוגיה הרפואית המודרנית מאפשרת לאנשים רבים לשפץ, לשנות ולשפר חלקים בגופם אשר הם לא מרוצים מהם. נשים – וגם גברים – אשר אינם מרוצים מאספקט כלשהו, או מחלק כלשהו בגופם, יכולים כעת לשנות אותו בהתאם לראות עיניהם, בפרוצדורה יעילה, אמינה, בטוחה והרבה יותר זולה מבעבר. ניתוחים פלסטיים אינם נחלתם של העשירים בלבד, אלא של כל פלחי האוכלוסייה – כל מי שחפץ ליבו בשינוי בגופו, יכול לעשות זאת כיום ללא חשש וללא התחייבות כספית גבוהה במיוחד.

הרפואה הפלסטית מגיעה לכל מקום בארץ

בשנים האחרונות נפתחו קליניקות רבות לרפואה פלסטית, אשר עורכות את כל סוגי הניתוחים הפלסטיים שאתם רק יכולים לחשוב עליהם – ניתוח אף, ניתוח סנטר, הצמדת אוזניים, מתיחת פנים, טיפולי פנים ועוד. כיצד תדעו לאיזה קליניקה כדאי לכם ללכת? אנחנו רוצים להמליץ לכם על מרפאה מיוחדת במינה, שבה תדעו בוודאות שאתם נמצאים בידיים טובות: מדובר על המרפאה של ד”ר שלמה צרפתי, אשר פתח לאחרונה סניף חדש באשדוד, מה שמאפשר לכם להגיע לייעוץ לגבי ניתוח אף באשדוד, כמו את שאר הניתוחים, בקלות, ביעילות, ובביטחון כי אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר, ותקבלו את הטיפול הטוב ביותר. מדוע אנו ממליצים לכם לעבור ניתוח אף באשדוד אצל ד”ר שלמה צרפתי? זאת משום שד”ר שלמה צרפתי סייע כבר לאלפי גברים ונשים בהצלחה. בין אם מדובר על ניתוח על מנת לשפר בעיות רפואיות, ובין אם מדובר על רצון לשינוי המראה החיצוני, כדאי לכם להגיע לייעוץ לגבי ניתוח אף באשדוד אצל ד”ר צרפתי.

הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת מאפשרת לנו להגיע להישגים מדהימים בכל תחומי הרפואה המודרנית: יש לרפואה יכולות לזהות ולחקור מחלות חדשות כל העת, גם כאלה אשר היו סמויות וחבויות מן העין. הרפואה החדשנית יכולה להתאים טיפולים בצורה טובה הרבה יותר לפציינט הספציפי שבו היא מטפלת, על מנת להשיג תוצאות טובות יותר מתפתחים טיפולים יעילים הרבה יותר. אנחנו יכולים היום להתמודד עם מחלות שבעבר נחשבו כחשוכות מרפא בהצלחה רבה יותר. באופן כללי ניתן לומר, כי הראייה הטובה ביותר להתפתחות המדהימה שעברה על תחום הרפואה במאה השנים האחרונות היא תוחלת החיים במדינות העולם המערבי, אשר ממשיכה ועולה מדי שנה, כאשר יחד איתה עולה גם איכות החיים בגיל מבוגר.
הקליניקה נמצאת באשדוד, שדרות ירושלים 18,קומה 3, חדר 310

ניתוח אף באשדוד – סניף אשדוד – דר שלמה צרפתי